بازار ملی صنعت قهوه، شیرینی و شکلات

بهترین انواع قهوه و مواد اولیه شیرینی و شکلات و همچنین انواع تجهیزات مرتبط با قیمت مناسب در بازار ملی

شرکت بازار ملی:

شرکت بازار ملی در سال 1394 با هدف ارائه جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات در زمینه نوشیدنی ها  و ارائه خدمات در این زمینه تاسیس گردیده ،این شرکت با اخذ نمایندگی انحصاری از کمپانی های معتبر بین المللی و واردات تجهیزات کافی شاپ ها و مراکز مرتبط با سرو نوشیدنی و ارائه محصولاتی با کیفیت جهانی و استاندارد های معتبر CEاروپا و FDA آمریکا و به کارگیری روش های نو آورانه و ارائه خدمات و پشتیبانی بروز و شبکه توزیع گسترده در سراسر کشور، همواره در مسیر توسعه بازار و محصول در این صنعت رشد قابل توجهی را احراز نموده. شرکت بازار ملی با حضور فعال و موثر در اکثر نمایشگاههای مرتبط داخلی، نقش موثری در عرصه ارائه و شناخت محصولات با کیفیت به جامعه محترم ایرانی ایفاء می نماید .

پرسنل:
افرادی که در شرکت بازارملی کار می کنند خود را ملزم به ارائه خدمات صادقانه به هموطنان عزیز میدانند.

 

معیار کیفیت:
بازارملی کلیه محصولات ارائه شده توسط این شرکت از لحاظ، استاندارد و کیفیت را ضمانت می کند.

 

طرح شرکت:
ارکان اساسی (استراتژی تجارت) در بازارملی واردات و فروش و خدمات پس از فروش می باشند.انتخاب بهترین محصول در بازار های جهانی و واردات و انعطاف پذیری در بازار فروش و مراحل فروش و پیشنهاد محصولات با کیفیت بالا و قیمت های رقابتی که با خدمات پس از فروش همراه می باشد به مشتریان، کلید موفقیت شرکت بازارملی است.

 

سازمان فروش:
بازارملی گروه بازرگانی و فروش بسیار حرفه ای در بازار ایران دارد. شرکت ما تجربه همکاری در بازار ایران با بعضی از توزیع کنندگان در مناطق مختلف کشور و تولید کنندگان و واردکنندگان را دارد

فهرست